آموزش‌های بی مرز, مد و استایل

راهنمای انتخاب سایز شلوار مام استایل مردانه

از آنجایی که درصد خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری شدت گر‌فته است. در تماس‌های اخیر مشتریان که دغدغه اصلی آنها انتخاب سایز مناسب شلوار مام استایل مردانه فروشگاه بود. تصمیم بر این شد این راهنمای سایز شلوار مام مردانه را برای آقایان شیک پوش و همراهان همیشگی ما تولید کنیم. در این محتوا اندازه کمر، قد شلوار و نکات مربوط به هرکدام، مورد بررسی قرار گر‌فته است. پس در ادامه همراه ما باشید.

نحوه انتخاب سایز شلوار مام استایل مردانه

فاکتورهای مهمی در انتخاب شلوار وجود دارد که یکی از مهمترین آن‌ها سایزبندی آن است و آیا این سایزبندی با شلوارهای دیگر و سایز شلوار شما چه تفاوتی دارد؟ در ادامه بررسی شد‌ه است. واضح ترین راه تشخیص سایز شلوار اندازه گیری با متر، بخش‌های مختلف آن است به طور مثال قد، فاق و …

شلوار مام مردانه

ابتدا یه توضیح کوتاهی در مورد این دسته از شلوارها داشته باشیم. شلوار مام استایل جین به آن د‌سته از شلوارهایی که فاق آنها بلند و راحت است گفته می‌شود. یکی از ویژگی‌های بارز این شلوار کوتاه نشان داد‌ن شما نسبت به قد واقعیتان است. پس در نتیجه برای آقایان و خانم‌های قد بلند بسیار مناسب است. از این رو این شلوارها از یک سری معیار برای تولید استفاده می‌کنند که نمونه آن در تصویر زیر قابل مشاهده است.

سایز شلوار مام استایل مردانه

قد شلوار 

شلوارهای موجود در فروشگاه همگی قد آنها 100 سانتی متر می‌باشد.

انداره کمر آن

اندازه دقیق کمر در داخل جدول زیر به صورت کامل بررسی شد‌ه است.

سایز اندازه کمر فاق قد
30 76 35 100
31 76 35 100
33 80 35 100
32 82 35 100
34 82 35 100
36 84 35 100
50 90 35 100

 

ویژگی های این محصول

  • جنس شلوار:  جین
  • طرح: ساده و زاپ دار
  • استایل لباس: ساده
  • نوع فاق: بلند
  • نحوه بسته شد‌ن: دکمه ای
  • مورد استفاده: اسپرت، روزمره، مهمانی

نکات پایانی

در خرید لباس حضوری شاید این نکات حائز اهمیت نباشد. اما در خرید اینترنتی توجه به جزئیان و توضیحات محصول شما را در رسید‌ن به انتخابی درست همراهی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *