قوانین بی مرز

بنام خدا

فروشگاه اینترنتی مرتضی آدیداس فعالیت خود را از سال 1401 با نام تجاری مرتضی آدیداس آغاز کرد تا با یک نام ماندگار درکنار شما باشد. در این مدت که در کنار شما بودیم افتخار این رو داشتیم که با همکاری با بسیاری از تولیدی‌ها، بهترین‌ها را برای عرضه به شما عزیزان گرداوری کنیم.

تجارت الکترونیک

با توسعه تجارت الکترونیک و همگانی شدن استفاده از اینترنت در زندگی روزمره الگو‌های نوین خرید مطابق با نیازها و سلایق امروزی بشر بوجود آمده است. امروزه خرید از فروشگاه‌های اینترنتــی، دیگر امری تشریفاتی و دور از ذهن نیست بلکه بخش زیادی از نیازهای خانواده‌ها را تامین می‌کند.

برای خرید پوشاک خود دیگر نیازی به رانندگی تا فروشگاه در ترافیک و یافتن محل پارک نیست. فروشگاه اینترنتی این فرصت را به ما می‌دهد تا زمان کمتـری برای خرید صرف کرده و اوقات فراغت خود را بیشتر صرف سایر امور مورد علاقه خود کنیم. در جهان امروز خرید پوشاک از طریق فروشگاه‌های اینترنتی نیز بخش گسترده‌ای از بازار تجارت الکترونیک را به خود اختصاص داده است.

فروشگاه تخصصی پوشاک

فروشگاه مرتضی آدیداس افتخار دارد بعنوان اولین فروشگاه تخصصی و جامع پوشاک آقایان با جمع آوری کلکسیونی از متنوع‌ترین برندهای با کیفیت و برتر ضمن ارائه حق انتخاب وسیعی از محصولات، خریدی مطمئن و دلچسب را برای مشتریان به ارمغان آورد.

خطی مشی مرتضی آدیداس

صداقت، اعتماد، کیفیت محوری، عملکرد مطلوب، قیمت مناسب، تعهد و حفظ مبانی اخلاقی و حرفه‌ای می‌باشد.

نکات مهم

  • مشتری موظف است هنگام مراجعه مامور پست در محل مشخص شده خود در فرم سفارش، برای دریافت کالا حضور داشته باشد و در صورت عدم حضور در محل، می‌بایست با دفتر پست شهر خود هماهنگ نموده و جهت دریافت کالا اقدام کند. بدیهی است در صورت عدم حضور خریدار در محل اعلام شده به هنگام سفارش و برگشت محصول، مسئولیت و هزینه و هر گونه آسیب به کالا و ارسال مجدد با خریدار خواهد بود.
  • مشتریان عزیز نیز می‌بایست در زمان تحویل کالای خود از پست سلامت کامل کالاٌ را چک نمایند، و در صورت وجود هرگونه نقص، کالا را به هیچ عنوان تحویل نگیرند. فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی‌گیرد.
  • در مناسبت‌‌های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با تاخیر به دست مشتریان برسد.
  • دوستانی که در بخش‌های روستایی اقامت دارند حتما ارسال با پست پیشتاز را انتخاب نمایند.
  • خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد. ولی تا قبل پرداخت می‌تواند انصراف دهد حتــی اگر کالا داخل سبد خرید وی باشد.

شرایط تعویض کالا:

اگر لباس توسط فروشگاه اشتباه ارسال شده باشد کلیه هزینه‌های مرجوعی به عهده فروشگاه می‌باشد. اگر مشتری بنا به دلایلی از قبیل نامناسب بودن سایز و رنگ قصد مرجوع نمودن داشته باشد باید ابتدا با پشتیبانی به صورت تلفنی هماهنگ نماید و اجناس باید در پاکت ارسالی توسط فروشگاه و فقط از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی صورت گیرد .