دانستی ها

2 راهکار تضمینی برای انتخاب سایز کفش

راهکارهای تضمینی انتخاب سایز کفش

راهنمای خرید و انتخاب سایز کفش

برای خرید آنلاین کتونی ضروری‌ترین گزینه انتخاب سایز کتونی است. با توجه به متفاوت بودن قالب‌های کتونی 2 راهکار از سمت فروشگاه ما برای شما مشتری‌های عزیز در نظر گرفته شده است.

نکته: در نظر داشته باشید به هنگام انتخاب کفش، با توجه به اندازه پا و الگوی پایتان کفشی را انتخاب کنید. تا در نهایت به قلب دوم خود آسیب نزنید. اما با نکاتی که ما در اندازه گیری سایز پا در این مقاله خواهیم گفت دیگر نگران خرید اینترنتی کفش نباشید.

راهکار اول

انتخاب دقیق سایز پا با استفاده از خط کش و کاغذ

انتخاب سایز کفش

انتخاب سایز کفش

در این گزینه ابتدا باید یک ورقه سفید با مداد برای ترسیم سایز دقیق پا تهیه نمایید سپس با توجه به تصویر بالا به رسم الگوی دقیق پایتان بپردازید. و در نهایت سایز دقیق آن را با خط کش انتخاب نمایید. در ادامه برای اینکه بدانید سایزی که بدست آورده‌اید چه سایزی از قالب‌های کفش یا کتانی است در راهکار دوم به آن می‌پردازیم.

راهکار دوم

اگر برای اولین بار میخواهید از کتونی استفاده کنید، شما می‌توانید برای انجام این کار با کارشناسان ما در تماس باشید. که راهنمایی دقیق در مورد سایز کتونی انتخابی شما خواهند داشت. شماره‌ی تماس پشتیبانی 09330244376 است. اما اگر برای بار چندم از کتونی استفاده می‌کنید می‌توانید سایز دقیق کتونی خودتان را با سایزهای کتونی‌های ما مطابقت دهید برفرض مثال اگر شما کتونی سایز 42 می‌پوشید می‌توانید همان سایز 42 از کتونی‌های قالب استاندارد ما انتخاب کنید یا اگر از کتونی‌های قالب ریز ما که در قسمت توضیحات محصول آمده است انتخاب کنید. باید یک سایز بزرگتر را انتخاب نموده تا به مشکل سایز برخورد نکنید.

قالب کفش‌های ایرانی و راهنمای سایزبندی آن‌ها

سایزپای ایرانی

انتخاب سایز کفش

سایزبندی کفش و کتونی از سایز 31 تا 36 سایز بچه گانه، سایز 37 تا 40 سایز زنانه و سایز 41 تا 44 جزو اندازه‌های مردانه به حساب می‌آید اما با توجه به متفاوت بودن سایز پاها برفرض آقایانی هستند که سایز پای آنها 39 هم باشد. یعنی این اندازه‌ها معیار الزامی برای این سایزبندی‌ها نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *