دانستی ها

رنگ سال 1403 چیست؟ عکس + توضیحات

رنگ سال 1403 چیست؟

رنگ سال 1403 چیست؟ پنتون معتبرترین برند رنگ سازی دنیا است و بیش از 20 سال است که انتخاب رنگ سال به عهده این شرکت است. هرساله با شروع پاییز شرکتهای بزرگ رنگ سازی با تحقیق تیم‌های خود و نظر سنجی‌های متعدد قبل از شروع سال جدید رنگ آن سال را اعلام می‌کنند. در این بخش تعدادی از رنگ‌های سال 1403 یا 2024 را برسی می‌کنیم.

رنگ سال از نظر بنجامین مور (Benjamin Moore) 

Blue nova 825

این شرکت با الهام از نور ستاره جدیدی که درحال شکل‌گیری، رنگی با ترکیب کیهانی آبی و بنفش معرفی کرده است. این رنگ با همکاری شرکت هوافضا blue origin با هدف تشویق نسل آینده به صنعت فضایی اعلام‌‌ شده است.

رنگ سال از نظر بهر (Behr)

رنگ cracked pepper

این رنگ در واقع سیاه ملایمی است که در هر محیط تاریکی به چشم می‌آید. cracked pepper به معنی فلفل خرد شده است و همانند فلفل که چاشنی اصلی هر غذاست، این رنگ نیز مورد نیاز هر طرحی است.

رنگ سال از نظر شروین ویلیامز (Sherwin-Williams)

تصویر upward

رنگ آبی روشن با ته رنگ خاکستری مناسب برای طراحی‌های شیک و ایده‌آل است. شروین ویلیامز رنگ Upward (SW 6239) را برای سال 2024 اعلام کرد. خود شروین ویلیام در رابطه با این رنگ می‌گوید: «این رنگ انرژی روز آفتابی و بی دغدغه را که نماد آرامش و رضایت است را زنده می‌کند.»

رنگ سال از نظر گلیدن (Glidden)

رنگ Limitles

شرکت گلیدن رنگ سال 2024 را Limitless (PPG1091-3) اعلام کرد. رنگ بژ عسلی که به گفته این برند: هر چیزی بجز زرد است. اشلی مک کولوم می‌گوید: این رنگ ما را وارد عصر جدیدی از خلاقیت در طراحی دکوراسیون می‌کند. کارشناسان استفاده از این رنگ را در «هرجا و همه جا» توصیه می‌کنند.

رنگ سال از نظر ولسپار (Valspar)

رنگ Renew Blue

این شرکت Renew Blue (8003-37D) را بعنوان رنگ سال 2024 خود اعلام کرد. ترکیب رنگ آبی متعادل و سبز دریایی و خاکستری است که به گفته مدیر بازاریابی این شرکت: ابراز وجود را تشویق و احساس تعادل و آرامش را با پیچو تاب منحصر بفرد خود بر می‌انگیزد.

رنگ سال از نظر داچ بوی (Dutch Boy Paints)

رنگ ironside

Ironside رنگ منتخب 2024 این برند تولید رنگ است. طیف زیتونی عمیق این رنگ برای ایجاد فضایی برای زندگی سالم و روزمره مناسب است. آیرون ساید برای فضاهای داخلی خانه و دکوراسیون کافه و رستوران مناسب است زیرا می‌تواند احساس امنیت و آرامش را منتقل کند.

رنگ سال از نظر مینواکس (Minwax)

رنگ Bay Blue

مینواکس به رنگ‌های با طراوت که از طبیعت الهام می‌گیرد معروف است. آبی خلیجی (Bay Blue) بعنوان رنگ سال 2024 این شرکت معرفی شده است.

رنگ سال از نظر گراهام و براون (Graham & Brown)

رنگ Viridis

رنگ سال 2024 از نظر گراهام و براون Viridis است. سبز خاموش (Muted Green) نام دیگر آن است. مناسب برای فضاهای سرگرم کننده می‌باشد و فضایی گرم و دلپذیر ایجاد می‌کند. کارترایت سرپرست طراحی این شرکت گفت: ویریدیس هماهنگی و ثبات را منعکس می‌کند و همچنین نماد رشد و سلامتی نیز است.

اعلام رنگ سال از پنتون

رنگ سال پنتون

رنگ سال 1403 پنتون هلویی می‌باشد که در تاریخ 16 آذر بصورت رسمی اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *