مد و استایل

5 مدل ست کردن شلوار مام استایل

5 مدل ست شلوار مام استایل جذاب

شلوار مام استایل مناسب چه افرادی است؟ مام استایل به چه استایلی گفته می‌شود؟ برای ست کردن مام استایل چه اصولی را باید رعایت کنیم؟ برای پاسخ به این سوالات این مقاله را دنبال کنید. در انتها چند نمونه ست با این شلوار گفته شده.

تاریخچه:

شاید براتون جالب باشه در مورد تاریخ پیدایش مام استایل اطلاعاتی کسب کنید. شلوار مام استایل جزء انواع شلوارهایی است که تاریخچه‌ای طولانی و جذابی دارد. استفاده از شلوار مام استایل به دهه 1980 برمی‌گردد. در آن زمان مد زنانه به شدت تحت تاثیر فرهنگ آن دوران قرار گرفته بود. فرهنگ دهه 1980 بر حرفه‌ای بودن و قدرت پوشش تاکید زیادی داشت. همین باعث شده بود که شلوار جین‌های کمر بلند که راحتی زیادی نیز داشتند، در بین زنانی که می‌خواستند هم شلوار شیک داشته باشند و هم احساس راحتی کنند، بسیار محبوب شود.

البته شلوار مام استایل پارچه‌ای و جین تا پایان دهه 90 اسم مام استایل را به خود نگرفته بود. بلکه ریشه نام مام استایل به سال 2003 در قسمتی از برنامه Saturday Night Live ابداع شد. در آن گروهی از زنان میانسال شلوارهای جین با کمر بلند، جلوی چین‌دار و پارچه‌های مخروطـــی شکل پوشیده بودند. استفاده از شلوارهای مام استایل در سال‌های 2000 تا 2010 دیگر منسوخ شده بود. درآن دهه افراد شلوارهای مام استایل را شلواری مناسب برای مادران سالمند می‌دانستند. همین باعث شد که از آن به بعد این دست از شلوارها را با نام شلوار مام استایل بشناسیم.

مشخصات شلوار مام استایل

این شلوار معمولاً فاق بلندی دارد که تا بالای ناف می‌آید و کاملاً ناحیه شکم را می‌پوشاند. این شلوار اغلب به رنگ آبی روشن و یک‌دست است و مدل کلاسیک آن هیچ‌گونه سنگ‌شویی و محو شدگی رنگ ندارد. از ویژگی‌های دیگر شلوار مام استایل این است که تنگ نیست، به پا نمی‌چسبد و کمی حالت آزادی دارد. اما در قسمت مچ پا از آزادی آن کم می‌شود و کمی از قسمت بالا تنگ‌تر است، در اصطلاح مدل مخروطی دارد. البته مدل‌هایی هم هستند که به صورت راسته تا پایین ادامه دارند و طرفداران این مدل هم زیاد هستند.

انواع ست شلوار مام استایل

اگر چاق هستید یا لاغر، قد بلند هستید یا کوتاه قد، فرقی ندارد شما می‌توانید شلوار جین مام استایل را بپوشید ولی نکته مهم‌تر این است که آن را چگونه با دیگر لباس‌هایتان ست کنید و استایل مناسب خودتان را طراحـــی کنید، این نوع از شلوارهای جین در هنگام استفاده کردن به دلیل گشاد و راحت بودن احساس بسیار خوبی به شما می‌دهند و شما می‌توانید آن‌ها را با هرچیزی که فکرش را می‌کنید از تیشرت‌های گشاد تا پیراهن‌های راسته تا سویشرت‌های ساده و طرح‌دار، کفش‌های اسپرت و نیم بوت‌های مختلف و حتی جوراب‌های رنگی رنگی ست کنید و استایل‌های متفاوت و جذابی را برای خود بسازید.

خرید شلوار مام استایل

 

ست شلوار مام استایل با کتونی نینجا نارنجی و تیشرت نارنجی آدیداس

ست مام با تیشرت نارنجی

 

ست شلوار با کتونی نایکی مشکی آبی و تیشرت گشاد بنفش

ست شلوار مام با تیشرت بنفش نایکی

 

ست شلوار مام استایل با ست تیشرت‌های گشاد سبز رنگ و کتونی گلوب 

ست تیشرت سبز گشاد با شلوار مام و کتونی گلوب

ست شلوار مام با تیشرت سفید نایکی گشاد با کتونی زدایکس 500 آلمان 

ست شلوار مام با تیشرت سفید

ست شلوار مام با تیشرت سبز آدیداس، کلاه سبز آدیداس و کتونی نینجا سبز

ست سبز با مام

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *